KOMFORT

Kubat Investments to firma, która zajmuje się działalnością deweloperską dotyczącą realizacji budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz wielorodzinnych używając materiałów oraz rozwiązań najwyższej jakości.
Staramy się zapewnić komfort oraz prywatność naszym Klientom stawiając na starannie wybrane lokalizacje naszych inwestycji. Stawiamy na harmonijną i nowoczesną architekturę w przyjaznej dla otoczenia oraz środowiska stylistyce.

Nasz oferta skierowana jest do klientów ceniących bezpieczeństwo, komfort życia, spokój i wygodę. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom klientów posiadających wyższe oczekiwania w stosunku do inwestycji deweloperskich.
Zapewniamy wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie naszych inwestycji. Kubat Investments zajmuje się kompleksową obsługą swoich inwestycji od momentu nabycia gruntu do przekazania nieruchomości w stanie deweloperskim Klientom. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą oraz inwestycjami zrealizowanymi w przeszłości.

Kubat

Tak jak chcesz

Oferujemy apartamenty z dużym narożnym przeszkleniem okiennym na parterze z tarasami i ogródkami o powierzchni od około 100 do 200 mkw.

Poznaj nasze inwestycje

Kubat

Osiedle Kawie Wzgórza

Kubat Investments

Kubat

Osiedle Tatrzańska

Kubat Investments

© Copyright  KUBAT INVESTMENTS - All Rights Reserved